• Przyłącza - Roboty Ziemne

  Usuwamy awarie na kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Wykonujemy nowe przyłącza kanalizacyjne, wodociągowe, ciepłownicze. Posiadamy mini-koparki do drobnych robót ziemnych oraz sprzęt ciężki, koparki wielozadaniowe MECALAC 714 MW. Na naszym wyposażeniu są pompy spalinowe do miejscowego obniżania wód gruntowych, szalunki płytowe, słupowe, aluminiowe do prowadzenie bezpiecznie robót ziemnych. Działamy od 1991 roku, mamy doświadczenie do wykonywania prac, referencje w załączeniu. Na wykonane prace udzielamy 10 lat gwarancji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji by doradzić, wycenić, pomóc w sprawnej realizacji zadania.
 • Usuwamy awarie Wod-Kan i c.o.

  Firma ZIĘBUD od ponad 25 lat zajmuje się usuwaniem awarii wodno-kanalizacyjnych na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska. Oferuje pełny zakres ochrony przy instalacjach kanalizacji, wodnych, centralnego ogrzewania oraz ciepłowniczych. Usuwamy awarię przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych. Jesteśmy przygotowani do usunięcia każdego problemu związanego z sieciami i instalacjami wodno-kanalizacyjnymi.Testujemy dalej to wszystko żeby było pięknie i wspaniale. Zostało mało czasu, jesteśmy wszyscy już tak podpaleni że chcemy na wiosnę odplić stronę.
 • Video Inspekcje Kanalizacji

  Monitoring kanalizacji to metoda diagnostyki problemów które zdarzają się w rurach kanalizacyjnych, wodociągowych, technologicznych. Posiadamy kamery samojezdne z pomiarem spadków oraz z 20 krotnym zbliżeniem. Inspkekcje pionów kanalizacyjnych, poziomów pod posadzkowych, przyłącza kanalizacji i kolektory główne do średnicy DN-1200. Lokalizacja problemów to nasza specjalność, zapraszamy do współpracy. Usuwamy awarie metodą bezwykopową z zastosowaniem krótkich rękawów jak również metodą wykopu otwartego, koparką wielozadaniową Mecalac 714 MW.

 • Czyszczenie Kanalizacji - Wuko

  Wuko, czyszczenie kanalizacji sanitarnej wykonujemy specjalistycznymi pojazdami z odzyskiem wodu. Recykling to metoda która obniża koszty związane z czyszczeniem.  Działamy od 1991 roku, posiadamy wysoko wyspecjalizowaną załogą która sprawnie potrafi rozwiązać problemy z kanalizacją. Nasza baza sprzętowa znajduje się się w centrum Wrocławia co jest kluczowe w dojeździe do miejsca awarii. Firma Ziebud to nie tylko awarie, wykonujemy planowane okresowe czyszczenia kanalizacji sanitarnej, czyszczenie kanalizacji deszczowej, obsługa przepompowni ścieków. W przypadku stwierdzenia problemu kanalizacyjnego służymy pomocą w naprawie. Oferujemy również wykonywanie sieci wodociągowych, sieci preizolowanych, kanalizacyjnych. 

Uwaga!

Letnia promocja! Do każdego czyszczenia inspekcja video gratis. Zadzwoń 602 48 16 88, dojazd na terenie Wrocławia za 0 zł!

Kraking Statyczny-Wymiana Rur Bezwykopowo

Wymiana kanalizacji metodą krakingu polega na kruszeniu starego kanału z większym poszerzeniem przestrzeni wokół starego kanału, stara rura jest wciskana w grunt za pomocą specjalistycznej głowicy  połączonej z maszyną hydrauliczną wysokiej wydajności. Nowy rurociąg z PEHD wciągany jest  w miejsce starej rury równocześnie z głowicą rozcinającą, rozpychającą. ,Metoda krakingu doskonale sprawdza się w miejscach gdzie wykluczone jest prowadzenie robót ziemnych wykopem otwartym, jezdnie, chodniki, parkingi, duże rosnące na trasie kanału drzewa. Do wymiany kanalizacji na odcinku ok 60 metrów potrzebne są dwa wykopy, startowy z maszyną hydrauliczną i podawczy przez który podajemy nową rurę. Mamy na stanie maszyny które posiadają siłę uciągu ok 120 ton ! więc jeśli macie Państwo trudne zadania do wykonania zapraszamy do współpracy. Kraking statyczny, Kraking dynamiczny, naprawy bezwykopowe krótki rękaw, naprawy bezwykopowe długi rękaw, frezowanie robotem pneumatycznym oto nowości z których możecie Państwo skorzystać. Wysoka jakość wykonanych usług, rzetelność, terminowość i dobre ceny oto zalety które za nami przemawiają. Zlecając nam wykonanie usługi działamy kompleksowo, wykonujemy: ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji sanitarnych, czyszczenie kanalizacji deszczowych, video inspekcja kanalizacji, monitoring kanalizacji.

Partner