• ZIĘBUD WROCŁAW

  Firma ZIĘBUD oferuje kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne. Wykonujemy nowe sieci kanalizacyjne w systemie rur kamionkowych, PVC itp. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław - Ziębud to firma z 27 letnim doświadczeniem na Wrocławskim terenie. Naszymi klientami jest Zarząd Inwestycji Miejskich, Wrocławskie Spółdzielnie Mieszkaniowe i wiele innych Firm i osób prywanych. Zajmujemy się : czyszczenie kanalizacji, instalacje sanitarne, inspekcje video, sieci kanalizacyjne, pojazd typu wuko wrocław, instalacje c.o., ciepłownicze preizolowane. Pogotowie kanalizacyjne wrocław - Ziębud zaprasza do skorzystania z naszych usług. 

 • Przyłącza - Roboty Ziemne

  Usuwamy awarie na kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Wykonujemy nowe przyłącza kanalizacyjne, wodociągowe, ciepłownicze. Posiadamy mini-koparki do drobnych robót ziemnych oraz sprzęt ciężki, koparki wielozadaniowe MECALAC 714 MW. Na naszym wyposażeniu są pompy spalinowe do miejscowego obniżania wód gruntowych, szalunki płytowe, słupowe, aluminiowe do prowadzenie bezpiecznie robót ziemnych. Działamy od 1991 roku, mamy doświadczenie do wykonywania prac, referencje w załączeniu. Na wykonane prace udzielamy 10 lat gwarancji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji by doradzić, wycenić, pomóc w sprawnej realizacji zadania.
 • Usuwamy awarie Wod-Kan i c.o.

  Firma ZIĘBUD od ponad 25 lat zajmuje się usuwaniem awarii wodno-kanalizacyjnych na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska. Oferuje pełny zakres ochrony przy instalacjach kanalizacji, wodnych, centralnego ogrzewania oraz ciepłowniczych. Usuwamy awarię przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych. Jesteśmy przygotowani do usunięcia każdego problemu związanego z sieciami i instalacjami wodno-kanalizacyjnymi.
 • Video Inspekcje Kanalizacji

  Monitoring kanalizacji to metoda diagnostyki problemów które zdarzają się w rurach kanalizacyjnych, wodociągowych, technologicznych. Posiadamy kamery samojezdne z pomiarem spadków oraz z 20 krotnym zbliżeniem. Inspkekcje pionów kanalizacyjnych, poziomów pod posadzkowych, przyłącza kanalizacji i kolektory główne do średnicy DN-1200. Lokalizacja problemów to nasza specjalność, zapraszamy do współpracy. Usuwamy awarie metodą bezwykopową z zastosowaniem krótkich rękawów jak również metodą wykopu otwartego, koparką wielozadaniową Mecalac 714 MW.

 • Czyszczenie Kanalizacji - Wuko

  Wuko, czyszczenie kanalizacji sanitarnej wykonujemy specjalistycznymi pojazdami z odzyskiem wodu. Recykling to metoda która obniża koszty związane z czyszczeniem.  Działamy od 1991 roku, posiadamy wysoko wyspecjalizowaną załogą która sprawnie potrafi rozwiązać problemy z kanalizacją. Nasza baza sprzętowa znajduje się się w centrum Wrocławia co jest kluczowe w dojeździe do miejsca awarii. Firma Ziebud to nie tylko awarie, wykonujemy planowane okresowe czyszczenia kanalizacji sanitarnej, czyszczenie kanalizacji deszczowej, obsługa przepompowni ścieków. W przypadku stwierdzenia problemu kanalizacyjnego służymy pomocą w naprawie. Oferujemy również wykonywanie sieci wodociągowych, sieci preizolowanych, kanalizacyjnych. 

Uwaga!

Usuwamy awarie wodne, kanalizacyjne, ciepłownicze, wewnętrzne i zewnętrzne. Posiadamy niezbędny sprzęt i wiedzę. 27 lat działamy we Wrocławiu.

25 lat firmy ZIĘBUD Leszek Zięba

25 lat mineło od dnia założenia naszej niewielkiej, skromnej firmy. Założył ją Ojciec z trzema synami i od samego poczatku jej powstania staraliśmy się nasze usługi wykonywać rzetelnie, solidnie. Głównym naszym profilem działalności są awarie, nie ma chyba takiej drugiej firmy we Wrocławiu która by usuwała tak duży zakres robót. Dla przykładu jeszcze za czasów MPEC Wrocław usuwaliśmy awarie na sieciach ciepowniczych, w MPWiK usuwaliśmy awarie kanalizacyjne i wodociągowe, usuwamy awarie na instalacjach wewnętrznych, centralne ogrzewania, instalacje gazowe, sieci hydrantowe p-poż. Od kilku lata postawiliśmy na nowe technologie i zakupiliśmy zestawy kamer do monitoringu kanalizacji, roboty frezujące, maszyny do krakingu statycznego. Na dzień dzisiejszy jesteśmy przygotowani na każdą awarię, nie ma dla nas niespodzianek. Oferujemy Państwu najwyższą jakość usług, przyjmujemy zlecenia na roboty inwestycyjne które wzorowo jesteśmy w stanie poprowadzić. Przykładem niech będzie Amerykańska Firma Parker która wydała nam najwyższe oceny naszej pracy przy budowie zbiornika na wody opadowe. Zapraszamy do współpracy: czyszczenie kanalizacji sanitarnej i deszczowej, naprawy bezwykopowe na sieciach kanalizacyjnych, montaż krótkiego rękawa, montaż długiego rękawa, serwis przepompowni ścieków, wycinanie korzeni z rur kanalizacyjnych, budowa sieci kanalizacji, wodociągi, odwadnianie terenów szczególnie nawodnionych, zmechanizowane roboty ziemne. Pogotowie Kanalizacyjne w godzinach 6-20 lub całodobowo po podpisaniu umowy ochrona 24h.

Partner