• ZIĘBUD WROCŁAW

  Firma ZIĘBUD oferuje kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne. Wykonujemy nowe sieci kanalizacyjne w systemie rur kamionkowych, PVC itp. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław - Ziębud to firma z 30 letnim doświadczeniem na Wrocławskim terenie. Naszymi klientami jest Zarząd Inwestycji Miejskich, Wrocławskie Spółdzielnie Mieszkaniowe i wiele innych Firm i osób prywanych. Zajmujemy się : czyszczenie kanalizacji, instalacje sanitarne, inspekcje video, sieci kanalizacyjne, pojazd typu wuko wrocław, instalacje c.o., ciepłownicze preizolowane. Pogotowie kanalizacyjne wrocław - Ziębud zaprasza do skorzystania z naszych usług. Nasze nowe WUKO to sprzęt o parametrach 300 atm! Zapraszamy do skorzystania z pogotowia kanalizacyjnego Ziębud.

 • Lokalizacja wycieków wody

  Firma Ziębud zakupiła najnowocześniejszy sprzęt Firmy Radiodetection do lokalizacji wycieków wody z rur wodociągowych i od dzisiaj jesteśmy gotowi pomóc Państwu w trudnych przypadkach awaryjnych. Kiedy wodomierz kręci się jak szalony, nabija wysokie rachunki a na terenie Państwa posesji nie widać powierzchniowo wycieku wody to sygnał żeby zadzwonić do nas 602 48 16 88. Działamy na terenie całej Polski, zapewniamy kompleksowe podejście do każdego tematu, działamy do czasu kiedy wyciek zostanie usunięty. Posiadamy sprzęt zmechanizowany, koparki wielozadaniowe, igłofiltry do obniżania poziomu wód gruntowych a co najważniejsze 30 letnie doświadczenie w tego typu pracach. Nasz korelator jest w stanie namierzać miejsca awarii z dokładnością do 2-3 m jeśli podstawowe warunki techniczne zostaną spełnione.
   
  Awarie kanalizacyjne Wrocław - ZIĘBUD
 • Przyłącza - Roboty Ziemne

  Usuwamy awarie na kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Wykonujemy nowe przyłącza kanalizacyjne, wodociągowe, ciepłownicze. Posiadamy mini-koparki do drobnych robót ziemnych oraz sprzęt ciężki, koparki wielozadaniowe MECALAC 714 MW. Na naszym wyposażeniu są pompy spalinowe do miejscowego obniżania wód gruntowych, szalunki płytowe, słupowe, aluminiowe do prowadzenie bezpiecznie robót ziemnych. Działamy od 1991 roku, mamy doświadczenie do wykonywania prac, referencje w załączeniu. Na wykonane prace udzielamy 10 lat gwarancji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji by doradzić, wycenić, pomóc w sprawnej realizacji zadania.
 • Usuwamy awarie Wod-Kan i c.o.

  To już 30 lat od kiedy usuwamy awarie na sieciach wodno-kanalizacyjnych na terenie Wrocławia. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w budowie sieci zewnętrznych, eksploatujemy, usuwamy awarie. Zapraszamy do współpracy Firmy, Zarządców Nieruchomości, Osoby Prywatne. ZIĘBUD to firma z tradycjami, rodzinna która powstała w 1991 roku. Zobacz zakładkę referencje. Wykonujemy naprawy bezwykopowe kanalizacji, lokalizujemy bezinwazyjnie wycieki na zewnętrznej sieci wodociągowej. Czyszczenie hydrodynamiczne wykonujemy specjalistycznym, nowym, wydajnym pojazdem. Możliwości pojazdu wuko są bardzo duże, zainteresowanych zapraszam do naszej firmy. Kontakt 602 48 16 88
 • Video Inspekcje Kanalizacji

  Monitoring kanalizacji to metoda diagnostyki problemów które zdarzają się w rurach kanalizacyjnych, wodociągowych, technologicznych. Posiadamy kamery samojezdne z pomiarem spadków oraz z 20 krotnym zbliżeniem. Inspkekcje pionów kanalizacyjnych, poziomów pod posadzkowych, przyłącza kanalizacji i kolektory główne do średnicy DN-1200. Lokalizacja problemów to nasza specjalność, zapraszamy do współpracy. Usuwamy awarie metodą bezwykopową z zastosowaniem krótkich rękawów jak również metodą wykopu otwartego, koparką wielozadaniową Mecalac 714 MW.

 • Czyszczenie Kanalizacji - Wuko

  Wuko, czyszczenie kanalizacji sanitarnej wykonujemy specjalistycznymi pojazdami z odzyskiem wodu. Recykling to metoda która obniża koszty związane z czyszczeniem.  Działamy od 1991 roku, posiadamy wysoko wyspecjalizowaną załogą która sprawnie potrafi rozwiązać problemy z kanalizacją. Nasza baza sprzętowa znajduje się się w centrum Wrocławia co jest kluczowe w dojeździe do miejsca awarii. Firma Ziebud to nie tylko awarie, wykonujemy planowane okresowe czyszczenia kanalizacji sanitarnej, czyszczenie kanalizacji deszczowej, obsługa przepompowni ścieków. W przypadku stwierdzenia problemu kanalizacyjnego służymy pomocą w naprawie. Oferujemy również wykonywanie sieci wodociągowych, sieci preizolowanych, kanalizacyjnych. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław, czyszczenie kanalizacji sanitarnej,czyszczenie kanalizacji deszczowej, czyszczenie przy pomocy wuko, serwis przepompowni ścieków.

Firma ZIĘBUD rok założenia 1991

Przyjmujemy zlecenia z branży wodno-kanalizacyjnej, ciepłowniczej. Kanalizacja, woda, przepompownie, przewierty, czyszczenie kanalizacji, naprawy bezwykopowe, sieci ciepłownicze, awarie, roboty planowane, trudne tematy to nasza specjalność.

Jak wygląda budowa kanalizacji i wodociągów?

 
To prawda, że budowa wodociągu i kanalizacji okazuje się niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania miasta oraz poszczególnych gospodarstw domowych. Z tego też powodu warto zadbać o to, aby budowa wodociągów przebiegała bez żadnych zakłóceń i wyróżniała się sprawnym, niezawodnym działaniem. W tym celu powinniśmy skupić się nie tylko na starannie wykonanym projekcie sieci kanalizacyjnej, ale również na wysokiej jakości materiałach. Dzięki temu unikniemy ryzyka, że po kilku latach wodociągi będą wymagały dodatkowych napraw, co wiąże się z większymi kosztami ich utrzymania. W jaki sposób wygląda budowa sieci kanalizacyjnej i z jakimi kosztami trzeba się liczyć?
 

Budowa sieci kanalizacyjnej w domu jednorodzinnym – jak przebiega i od czego warto zacząć?
 
Decydując się na przyłącze wodociągowe i kanalizacyjne, powinniśmy pamiętać o tym, że jesteśmy jedynymi stronami, które ponoszą związane z tym koszty. Warto przy tym pamiętać, że koszt budowy kanalizacji wiąże się nie tylko z wykonaniem odpowiednich projektów oraz z niezbędnymi pracami fachowców, ale także z próbami geodezyjnymi i z wydaniem warunków przyłączenia. Z tego też powodu ostateczny koszt takich prac w dużej mierze zależy od lokalizacji oraz wykonawcy projektu. Ponadto nie bez znaczenia okazuje się długość przyłącza wodociągowego i kanalizacyjnego, a także warunki wykonania tego typu prac. 
Niektóre osoby, chcąc uniknąć trudności związanych z budową kanalizacji, która byłaby niezgodna z przepisami, decydują się na zawarcie umowy ze spółką wodno-kanalizacyjną mającą za zadanie wykonać przyłącze. Warto jednak wspomnieć, że takie rozwiązanie często okazuje się nieopłacalne i niekoniecznie stanowi dla inwestora ułatwienie. Dlatego też coraz więcej osób postanawia skorzystać z usług firm zajmujących się projektowaniem oraz wykonaniem tego typu inwestycji. Dzięki temu, że na rynku istnieje konkurencja, możemy spodziewać się bardziej atrakcyjnych cen, a także korzystnych warunków umowy. Ponadto w większości przypadków zarówno projektanci, jak i wykonawcy bardzo dobrze znają obowiązujące w danym miejscu przepisy, co znacznie przyspiesza budowę kanalizacji. 
 

Budowa kanalizacji – o czym jeszcze powinniśmy pamiętać?
 
Aby budowa kanalizacji przebiegała sprawnie i bez żadnych utrudnień, przed rozpoczęciem prac powinniśmy złożyć wniosek o określenie warunków technicznych, które musi spełniać przyłącze podłączone do danej sieci wodociągowej. Dzięki temu poznamy określone miejsce, w którym powinno znajdować się przyłącze, a także wytyczne dotyczące wykorzystanych w tym celu materiałów. W firmie Ziębud, w której zajmujemy się takimi inwestycjami od ponad 30 lat, zapewniamy naszym klientom przyłącza, powstające z trwałych i spełniających wszystkie wymagania materiałów. W efekcie kanalizacja wyróżnia się sprawnym działaniem, a jej wykonanie przebiega bez żadnych dodatkowych opóźnień. Warto przy tym wspomnieć, że budowa takiego przyłącza powinna być inwestycją na wiele długich lat, dlatego dobrym pomysłem będzie zadbanie o to, aby nie cechowała się awaryjnością i nie narażała nas na nieplanowane koszty.

Partner

Mapa