• Obsługa Sieci i Instalacji Kanalizacyjnych

  Firma ZIĘBUD oferuje kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne. Wykonujemy nowe sieci kanalizacyjne w systemie rur kamionkowych, PVC itp. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław - Ziębud to firma z 30 letnim doświadczeniem na Wrocławskim terenie. Naszymi klientami jest Zarząd Inwestycji Miejskich, Wrocławskie Spółdzielnie Mieszkaniowe i wiele innych Firm i osób prywanych. Zajmujemy się : czyszczenie kanalizacji, instalacje sanitarne, inspekcje video, sieci kanalizacyjne, pojazd typu wuko wrocław, instalacje c.o., ciepłownicze preizolowane. Pogotowie kanalizacyjne wrocław - Ziębud zaprasza do skorzystania z naszych usług. Nasze nowe WUKO to sprzęt o parametrach 300 atm! Zapraszamy do skorzystania z pogotowia kanalizacyjnego Ziębud.

 • Lokalizacja wycieków wody

  Firma Ziębud zakupiła najnowocześniejszy sprzęt Firmy Radiodetection do lokalizacji wycieków wody z rur wodociągowych i od dzisiaj jesteśmy gotowi pomóc Państwu w trudnych przypadkach awaryjnych. Kiedy wodomierz kręci się jak szalony, nabija wysokie rachunki a na terenie Państwa posesji nie widać powierzchniowo wycieku wody to sygnał żeby zadzwonić do nas 602 48 16 88. Działamy na terenie całej Polski, zapewniamy kompleksowe podejście do każdego tematu, działamy do czasu kiedy wyciek zostanie usunięty. Posiadamy sprzęt zmechanizowany, koparki wielozadaniowe, igłofiltry do obniżania poziomu wód gruntowych a co najważniejsze 30 letnie doświadczenie w tego typu pracach. Nasz korelator jest w stanie namierzać miejsca awarii z dokładnością do 2-3 m jeśli podstawowe warunki techniczne zostaną spełnione.
   
  Awarie kanalizacyjne Wrocław - ZIĘBUD
 • Przyłącza - Roboty Ziemne

  Usuwamy awarie na kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Wykonujemy nowe przyłącza kanalizacyjne, wodociągowe, ciepłownicze. Posiadamy mini-koparki do drobnych robót ziemnych oraz sprzęt ciężki, koparki wielozadaniowe MECALAC 714 MW. Na naszym wyposażeniu są pompy spalinowe do miejscowego obniżania wód gruntowych, szalunki płytowe, słupowe, aluminiowe do prowadzenie bezpiecznie robót ziemnych. Działamy od 1991 roku, mamy doświadczenie do wykonywania prac, referencje w załączeniu. Na wykonane prace udzielamy 10 lat gwarancji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji by doradzić, wycenić, pomóc w sprawnej realizacji zadania.
 • Usuwamy awarie Wod-Kan i c.o.

  To już 30 lat od kiedy usuwamy awarie na sieciach wodno-kanalizacyjnych na terenie Wrocławia. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w budowie sieci zewnętrznych, eksploatujemy, usuwamy awarie. Zapraszamy do współpracy Firmy, Zarządców Nieruchomości, Osoby Prywatne. ZIĘBUD to firma z tradycjami, rodzinna która powstała w 1991 roku. Zobacz zakładkę referencje. Wykonujemy naprawy bezwykopowe kanalizacji, lokalizujemy bezinwazyjnie wycieki na zewnętrznej sieci wodociągowej. Czyszczenie hydrodynamiczne wykonujemy specjalistycznym, nowym, wydajnym pojazdem. Możliwości pojazdu wuko są bardzo duże, zainteresowanych zapraszam do naszej firmy. Kontakt 602 48 16 88
 • Video Inspekcje Kanalizacji

  Monitoring kanalizacji to metoda diagnostyki problemów które zdarzają się w rurach kanalizacyjnych, wodociągowych, technologicznych. Posiadamy kamery samojezdne z pomiarem spadków oraz z 20 krotnym zbliżeniem. Inspkekcje pionów kanalizacyjnych, poziomów pod posadzkowych, przyłącza kanalizacji i kolektory główne do średnicy DN-1200. Lokalizacja problemów to nasza specjalność, zapraszamy do współpracy. Usuwamy awarie metodą bezwykopową z zastosowaniem krótkich rękawów jak również metodą wykopu otwartego, koparką wielozadaniową Mecalac 714 MW.

 • Czyszczenie Kanalizacji - Wuko

  Wuko, czyszczenie kanalizacji sanitarnej wykonujemy specjalistycznymi pojazdami z odzyskiem wodu. Recykling to metoda która obniża koszty związane z czyszczeniem.  Działamy od 1991 roku, posiadamy wysoko wyspecjalizowaną załogą która sprawnie potrafi rozwiązać problemy z kanalizacją. Nasza baza sprzętowa znajduje się się w centrum Wrocławia co jest kluczowe w dojeździe do miejsca awarii. Firma Ziebud to nie tylko awarie, wykonujemy planowane okresowe czyszczenia kanalizacji sanitarnej, czyszczenie kanalizacji deszczowej, obsługa przepompowni ścieków. W przypadku stwierdzenia problemu kanalizacyjnego służymy pomocą w naprawie. Oferujemy również wykonywanie sieci wodociągowych, sieci preizolowanych, kanalizacyjnych. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław, czyszczenie kanalizacji sanitarnej,czyszczenie kanalizacji deszczowej, czyszczenie przy pomocy wuko, serwis przepompowni ścieków.

Firma ZIĘBUD Przyjmie trudne zlecenia, takie których nikt nie chce lub nie potrafi zrobić.

      501 518 249

Budowa sieci wodociągowych

Budowa sieci wodociągowych Wrocław

Zaplanowanie i wcielenie w życie projektu sieci wodociągowej wymaga dużej uwagi oraz specjalistycznej wiedzy. Od sposobu realizacji zależy wytrzymałość konstrukcji wraz z komfortem jej użytkowania. Dlatego tak istotna jest profesjonalna budowa sieci wodociągowych. Wrocław to miasto, w którym można łatwo znaleźć pomoc w tym zakresie. Szczególnej uwadze polecamy usługi naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam podjąć się nawet skomplikowanych zadań dotyczących przyłączy. Firma ZIĘBUD wykonuje sieci wodociagowe, jest firmą która działa od wielu lat. Lokalizacja wycieków wody, usuwanie awarii wodociągowych, usuwanie awarii kanalizacyjnych, wuko, spirala, kamera do kanalizacji Ziębud Wrocław 602 48 16 88. Lokalizowanie wycieków wody metodą wykopową oraz bezwykopową. Wykrywanie wycieków Wrocław pod numerem telefonu 602 48 16 88. Zastanawiasz się jak ajest cena lokalizacji wycieku wody ?? Zadzwoń do nas, zajmiemy się kompleksowo całą awarią.

Jakie wymagania musi spełnić przyłącze wodociągowe?

Aby sieć spełniała normy, musi zostać stworzona według najlepszych standardów. Doskonale je znamy ze względu na prowadzoną działalność oraz nieustanne poszerzanie kompetencji. Dlatego przyłącza kanalizacyjne w naszym wykonaniu zapewniają dostawy wody w odpowiedniej ilości oraz przy właściwym ciśnieniu, co przekłada się na komfort użytkowania. Pozwalają też na elastyczne funkcjonowanie sieci, czyli możliwość łatwej regulacji. Co równie ważne, przyłącze wodociągowe jest niezawodne. Stosujemy technologie, które eliminują ryzyko pojawienia się usterek czy awarii innych, niż spowodowanych naturalnym zużywaniem się materiału (czego niestety nie da się uniknąć w perspektywie paru dekad eksploatacji). Sieci kanalizacyjne osiągają wysoką jakość dzięki zaprojektowaniu najlepszego układu przewodów i precyzyjnego zwymiarowania ich (dotyczącego m.in. średnicy czy strat ciśnienia). Nie mniejsze znaczenie ma dobór uzbrojenia oraz samo wykonawstwo.

Przyłącza kanalizacyjne z wytrzymałych materiałów

W naszej pracy stosujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Przyłącze wodno-kanalizacyjne zyskuje dzięki temu odporność na działanie czynników środowiskowych (zwłaszcza cieczy czy korozji ziemnej) oraz uszkodzeń mechanicznych (wynikających np. ze zbyt dużego nacisku). Budowa sieci wodociągowych wymaga zazwyczaj użycia rur żeliwnych lub z tworzywa sztucznego, np. PE lub PVC. Dostosowujemy materiały w zgodzie z oczekiwaniami klientów. W ten sposób możemy zagwarantować, że sieci wodociągowe będą funkcjonować zgodnie z życzeniem. Oczywiście służymy też fachowym doradztwem w tej kwestii, dzięki czemu można rozeznać się w rynku oraz dostępnych możliwościach. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów współpracy przy budowie przyłącza wodno-kanalizacyjnego. Wrocław może skorzystać z naszej profesjonalnej oferty w tej dziedzinie za niewielką cenę. Podczas rozmowy przedstawimy cennik oraz zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania.  Lokalizujemy wycieki wody za pomocą urządzeń elektroakustycznych, korelator, geofon. Wycieki wody z sieci wodociagowej lokalizuje firma ZIĘBUD 602 48 16 88

 

< >
Budowa sieci wodociągowych Wrocław - ZIĘBUDBudowa sieci wodociągowych Wrocław - ZIĘBUDBudowa sieci wodociągowych Wrocław - ZIĘBUDBudowa sieci wodociągowych Wrocław - ZIĘBUDBudowa sieci wodociągowych Wrocław - ZIĘBUD Budowanie sieci wodociągowych Wrocław - ZIĘBUD - sprzętElementy sieci wodociągowych Wrocław - ZIĘBUDBudowa sieci wodociągowych - ZIĘBUD - flota
<
Budowa sieci wodociągowych Wrocław - ZIĘBUDBudowa sieci wodociągowych Wrocław - ZIĘBUDBudowa sieci wodociągowych Wrocław - ZIĘBUDBudowa sieci wodociągowych Wrocław - ZIĘBUDBudowa sieci wodociągowych Wrocław - ZIĘBUD Budowanie sieci wodociągowych Wrocław - ZIĘBUD - sprzętElementy sieci wodociągowych Wrocław - ZIĘBUDBudowa sieci wodociągowych - ZIĘBUD - flota
>

Partner

Mapa