• ZIĘBUD WROCŁAW

  Firma ZIĘBUD oferuje kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne. Wykonujemy nowe sieci kanalizacyjne w systemie rur kamionkowych, PVC itp. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław - Ziębud to firma z 27 letnim doświadczeniem na Wrocławskim terenie. Naszymi klientami jest Zarząd Inwestycji Miejskich, Wrocławskie Spółdzielnie Mieszkaniowe i wiele innych Firm i osób prywanych. Zajmujemy się : czyszczenie kanalizacji, instalacje sanitarne, inspekcje video, sieci kanalizacyjne, pojazd typu wuko wrocław, instalacje c.o., ciepłownicze preizolowane. Pogotowie kanalizacyjne wrocław - Ziębud zaprasza do skorzystania z naszych usług. 

  Ziębud Wrocław
 • Lokalizacja wycieków wody

  Firma Ziębud zakupiła najnowocześniejszy sprzęt Firmy Radiodetection do lokalizacji wycieków wody z rur wodociągowych i od dzisiaj jesteśmy gotowi pomóc Państwu w trudnych przypadkach awaryjnych. Kiedy wodomierz kręci się jak szalony, nabija wysokie rachunki a na terenie Państwa posesji nie widać powierzchniowo wycieku wody to sygnał żeby zadzwonić do nas 602 48 16 88. Działamy na terenie całej Polski, zapewniamy kompleksowe podejście do każdego tematu, działamy do czasu kiedy wyciek zostanie usunięty. Posiadamy sprzęt zmechanizowany, koparki wielozadaniowe, igłofiltry do obniżania poziomu wód gruntowych a co najważniejsze 30 letnie doświadczenie w tego typu pracach. Nasz korelator jest w stanie namierzać miejsca awarii z dokładnością do 2-3 m jeśli podstawowe warunki techniczne zostaną spełnione.
   
  Lokalizacja wycieków wody
 • Przyłącza - Roboty Ziemne

  Usuwamy awarie na kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Wykonujemy nowe przyłącza kanalizacyjne, wodociągowe, ciepłownicze. Posiadamy mini-koparki do drobnych robót ziemnych oraz sprzęt ciężki, koparki wielozadaniowe MECALAC 714 MW. Na naszym wyposażeniu są pompy spalinowe do miejscowego obniżania wód gruntowych, szalunki płytowe, słupowe, aluminiowe do prowadzenie bezpiecznie robót ziemnych. Działamy od 1991 roku, mamy doświadczenie do wykonywania prac, referencje w załączeniu. Na wykonane prace udzielamy 10 lat gwarancji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji by doradzić, wycenić, pomóc w sprawnej realizacji zadania.
  Przyłącza - Roboty Ziemne
 • Usuwamy awarie Wod-Kan i c.o.

  Firma ZIĘBUD od ponad 25 lat zajmuje się usuwaniem awarii wodno-kanalizacyjnych na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska. Oferuje pełny zakres ochrony przy instalacjach kanalizacji, wodnych, centralnego ogrzewania oraz ciepłowniczych. Usuwamy awarię przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych. Jesteśmy przygotowani do usunięcia każdego problemu związanego z sieciami i instalacjami wodno-kanalizacyjnymi.
  Usuwamy awarie Wod-Kan i c.o.
 • Video Inspekcje Kanalizacji

  Monitoring kanalizacji to metoda diagnostyki problemów które zdarzają się w rurach kanalizacyjnych, wodociągowych, technologicznych. Posiadamy kamery samojezdne z pomiarem spadków oraz z 20 krotnym zbliżeniem. Inspkekcje pionów kanalizacyjnych, poziomów pod posadzkowych, przyłącza kanalizacji i kolektory główne do średnicy DN-1200. Lokalizacja problemów to nasza specjalność, zapraszamy do współpracy. Usuwamy awarie metodą bezwykopową z zastosowaniem krótkich rękawów jak również metodą wykopu otwartego, koparką wielozadaniową Mecalac 714 MW.

  Video inspekcje kanalizacji
 • Czyszczenie Kanalizacji - Wuko

  Wuko, czyszczenie kanalizacji sanitarnej wykonujemy specjalistycznymi pojazdami z odzyskiem wodu. Recykling to metoda która obniża koszty związane z czyszczeniem.  Działamy od 1991 roku, posiadamy wysoko wyspecjalizowaną załogą która sprawnie potrafi rozwiązać problemy z kanalizacją. Nasza baza sprzętowa znajduje się się w centrum Wrocławia co jest kluczowe w dojeździe do miejsca awarii. Firma Ziebud to nie tylko awarie, wykonujemy planowane okresowe czyszczenia kanalizacji sanitarnej, czyszczenie kanalizacji deszczowej, obsługa przepompowni ścieków. W przypadku stwierdzenia problemu kanalizacyjnego służymy pomocą w naprawie. Oferujemy również wykonywanie sieci wodociągowych, sieci preizolowanych, kanalizacyjnych. 

  Czyszczenie Kanalizacji - Wuko

Uwaga!

Usuwamy awarie wodne, kanalizacyjne, ciepłownicze, wewnętrzne i zewnętrzne. Posiadamy niezbędny sprzęt i wiedzę. 27 lat działamy we Wrocławiu.

Czyszczenie i opróżnianie kanalizacji – specjalistyczne pojazdy WUKO

Często, gdy zagłębiamy się w temat związany z czyszczeniem kanalizacji, spotykamy się z określeniem WUKO. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że ten czteroliterowy skrót w pierwowzorze oznacza znajdującą się w Łodzi Wytwórnię Urządzeń Komunalnych. Ze względu na to, że produkowane przez przedsiębiorstwo urządzenia wykorzystywane do udrażniania rur odpływowych są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku, dzisiaj mianem WUKO określa się również wszelkie metody związane z ciśnieniowym czyszczeniem rur kanalizacyjnych odbywające się z zastosowaniem specjalistycznych pojazdów.

Na czym polega czyszczenie kanalizacji metodą ciśnieniową WUKO?
Jeżeli awaria kanalizacji dotyczy zewnętrznej części instalacji możemy mieć pewność, że pogotowie wod kan w większości przypadków będzie próbowało usunąć usterkę przy pomocy metody WUKO. Pojazd, który jest pomocny podczas interwencji, musi być wyposażony w pompę, która umożliwia tłoczenie wody pod bardzo dużym ciśnieniem. Specjalistyczne dysze umożliwiają nakierowanie strumienia rozpędzonej cieczy w odpowiednie miejsce, a tym samym skuteczne rozbicie złogów zanieczyszczeń i ich wypłukiwanie. W ten sposób możliwe jest sprawne udrożnienie kanalizacji, nawet jeśli zatory były spowodowane gromadzeniem się osadów, papierów, włóknin lub innych, trudnych do usunięcia odpadów.

Jakie zalety ma metoda WUKO?
Nie tylko podczas nagłych zdarzeń można stosować metodę WUKO. Awarie to oczywiście okoliczności, podczas których technika ciśnieniowa sprawdza się doskonale, jednak istnieje szereg innych sytuacji, gdy jej zastosowanie jest uzasadnione. Taki sposób postępowania znacznie ułatwia czyszczenie separatorów, kanalizacji deszczowej czy nawet kolektorów ściekowych. Coraz większą popularnością cieszą się także te metody, które umożliwiają udrażnianie wewnętrznej części instalacji odpowiedzialnej za odprowadzenie ścieków. Ogromną zaletą WUKO jest także to, że jest techniką wyróżniającą się bardzo dużą skutecznością oraz brakiem szkodliwości dla środowiska naturalnego.
Po udrożnieniu przewodów, za pomocą specjalnego węża można wypompować problematyczne zanieczyszczenia z kanalizacji. Trafiają one do specjalnego zbiornika znajdującego się na pojeździe, a następnie mogą być wywiezione do utylizacji. Co ważne, aby oczyścić kanalizację wcale nie musimy czekać, aż pojawi się zator. Znacznie korzystniej jest co jakiś czas wezwać hydraulików, którzy zajmują się czyszczeniem przewodów. Dzięki temu instalacja będzie sprawnie odprowadzała wszystkie nieczystości, a mieszkańcy rzadziej będą zmagać się z usterkami.

Partner