• ZIĘBUD WROCŁAW

  Firma ZIĘBUD oferuje kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne. Wykonujemy nowe sieci kanalizacyjne w systemie rur kamionkowych, PVC itp. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław - Ziębud to firma z 27 letnim doświadczeniem na Wrocławskim terenie. Naszymi klientami jest Zarząd Inwestycji Miejskich, Wrocławskie Spółdzielnie Mieszkaniowe i wiele innych Firm i osób prywanych. Zajmujemy się : czyszczenie kanalizacji, instalacje sanitarne, inspekcje video, sieci kanalizacyjne, pojazd typu wuko wrocław, instalacje c.o., ciepłownicze preizolowane. Pogotowie kanalizacyjne wrocław - Ziębud zaprasza do skorzystania z naszych usług. 

  Ziębud Wrocław
 • Lokalizacja wycieków wody

  Firma Ziębud zakupiła najnowocześniejszy sprzęt Firmy Radiodetection do lokalizacji wycieków wody z rur wodociągowych i od dzisiaj jesteśmy gotowi pomóc Państwu w trudnych przypadkach awaryjnych. Kiedy wodomierz kręci się jak szalony, nabija wysokie rachunki a na terenie Państwa posesji nie widać powierzchniowo wycieku wody to sygnał żeby zadzwonić do nas 602 48 16 88. Działamy na terenie całej Polski, zapewniamy kompleksowe podejście do każdego tematu, działamy do czasu kiedy wyciek zostanie usunięty. Posiadamy sprzęt zmechanizowany, koparki wielozadaniowe, igłofiltry do obniżania poziomu wód gruntowych a co najważniejsze 30 letnie doświadczenie w tego typu pracach. Nasz korelator jest w stanie namierzać miejsca awarii z dokładnością do 2-3 m jeśli podstawowe warunki techniczne zostaną spełnione.
   
  Lokalizacja wycieków wody
 • Przyłącza - Roboty Ziemne

  Usuwamy awarie na kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Wykonujemy nowe przyłącza kanalizacyjne, wodociągowe, ciepłownicze. Posiadamy mini-koparki do drobnych robót ziemnych oraz sprzęt ciężki, koparki wielozadaniowe MECALAC 714 MW. Na naszym wyposażeniu są pompy spalinowe do miejscowego obniżania wód gruntowych, szalunki płytowe, słupowe, aluminiowe do prowadzenie bezpiecznie robót ziemnych. Działamy od 1991 roku, mamy doświadczenie do wykonywania prac, referencje w załączeniu. Na wykonane prace udzielamy 10 lat gwarancji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji by doradzić, wycenić, pomóc w sprawnej realizacji zadania.
  Przyłącza - Roboty Ziemne
 • Usuwamy awarie Wod-Kan i c.o.

  Firma ZIĘBUD od ponad 25 lat zajmuje się usuwaniem awarii wodno-kanalizacyjnych na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska. Oferuje pełny zakres ochrony przy instalacjach kanalizacji, wodnych, centralnego ogrzewania oraz ciepłowniczych. Usuwamy awarię przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych. Jesteśmy przygotowani do usunięcia każdego problemu związanego z sieciami i instalacjami wodno-kanalizacyjnymi.
  Usuwamy awarie Wod-Kan i c.o.
 • Video Inspekcje Kanalizacji

  Monitoring kanalizacji to metoda diagnostyki problemów które zdarzają się w rurach kanalizacyjnych, wodociągowych, technologicznych. Posiadamy kamery samojezdne z pomiarem spadków oraz z 20 krotnym zbliżeniem. Inspkekcje pionów kanalizacyjnych, poziomów pod posadzkowych, przyłącza kanalizacji i kolektory główne do średnicy DN-1200. Lokalizacja problemów to nasza specjalność, zapraszamy do współpracy. Usuwamy awarie metodą bezwykopową z zastosowaniem krótkich rękawów jak również metodą wykopu otwartego, koparką wielozadaniową Mecalac 714 MW.

  Video inspekcje kanalizacji
 • Czyszczenie Kanalizacji - Wuko

  Wuko, czyszczenie kanalizacji sanitarnej wykonujemy specjalistycznymi pojazdami z odzyskiem wodu. Recykling to metoda która obniża koszty związane z czyszczeniem.  Działamy od 1991 roku, posiadamy wysoko wyspecjalizowaną załogą która sprawnie potrafi rozwiązać problemy z kanalizacją. Nasza baza sprzętowa znajduje się się w centrum Wrocławia co jest kluczowe w dojeździe do miejsca awarii. Firma Ziebud to nie tylko awarie, wykonujemy planowane okresowe czyszczenia kanalizacji sanitarnej, czyszczenie kanalizacji deszczowej, obsługa przepompowni ścieków. W przypadku stwierdzenia problemu kanalizacyjnego służymy pomocą w naprawie. Oferujemy również wykonywanie sieci wodociągowych, sieci preizolowanych, kanalizacyjnych. 

  Czyszczenie Kanalizacji - Wuko

Uwaga!

Usuwamy awarie wodne, kanalizacyjne, ciepłownicze, wewnętrzne i zewnętrzne. Posiadamy niezbędny sprzęt i wiedzę. 27 lat działamy we Wrocławiu.

Kiedy możemy liczyć na pomoc pogotowia hydraulicznego?

Czasami, gdy pojawiają się nieoczekiwane problemy z hydrauliką, musimy sięgnąć po pomoc specjalistów. Bez odpowiedniej wiedzy oraz sprzętu trudno jest wymienić pękniętą rurę lub udrożnić kanalizację, a sytuacji, w których potrzebna jest interwencja profesjonalisty jest znacznie więcej. Podczas jakich awarii pomocne okaże się pogotowie hydrauliczne?
Nagła awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej
Jeśli chodzi o awarie nie znamy dnia ani godziny – zdarzają się nagle i najczęściej w najmniej odpowiednim momencie. Wtedy zależy nam na tym, aby jak najszybciej pozbyć się kłopotu i móc wrócić do normalnego funkcjonowania. Chyba najbardziej popularnymi usterkami pojawiającymi się w domach i mieszkaniach są te związane z instalacją wodno-kanalizacyjną. Gdy pęknie rura lub pojawią się problemy z odprowadzeniem ścieków, wtedy możemy wezwać pogotowie hydrauliczne. Działa zwykle przez całą dobę, przez co skorzystamy z pomocy nawet w środku nocy. Ze względu na to, że rozwiązania instalacyjne są powtarzalne, najczęściej firma ratująca sytuację dysponuje częściami zamiennymi, które umożliwiają natychmiastową naprawę uszkodzeń. Nawet jeśli wymiana przewodu nie jest możliwa, hydraulik wykona tymczasową plombę, a w późniejszym terminie, po zakupieniu odpowiednich zamienników pojawi się, by dokończyć pracę.
Inne zadania dla pogotowia hydraulicznego
Wiele osób kojarzy prace hydraulika tylko i wyłącznie z realizacją zadań związanych z instalacją wodno-kanalizacyjną. To podejście jest jednak błędne, ponieważ zakres obowiązków instalatora jest znacznie szerszy. Doskonale radzi sobie także w sytuacjach awaryjnych dotyczących centralnego ogrzewania – zarówno urządzeń grzewczych, jak i grzejników lub innych elementów instalacji. Po poradę czy interwencję możemy zgłosić się nie tylko w momencie pojawienia się dużego uszkodzenia, ale także znacznie wcześniej, gdy zaobserwujemy nieprawidłowości w działaniu kotła. Pogotowie hydrauliczne podejmuje działanie także w przypadku akcji ratunkowych związanych z zalaniem domów. W takiej sytuacji pomoc wiąże się między innymi z wypompowaniem wody z zalanych pomieszczeń.
Profesjonalni hydraulicy nie tylko usuną awarię, ale także postarają się zweryfikować jej przyczynę. Oczywiście często powodem pęknięcia rur lub wycieku wody ze zbiorników jest zużycie pewnych części, z których zbudowana jest instalacja, jednak czasami przyczyny są znacznie bardziej złożone. Odpowiednia diagnostyka może zapobiec ponawianiu się awarii, a tym samym przyczynić się do spokoju mieszkańców.

Partner