• Obsługa Sieci i Instalacji Kanalizacyjnych

  Firma ZIĘBUD oferuje kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne. Wykonujemy nowe sieci kanalizacyjne w systemie rur kamionkowych, PVC itp. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław - Ziębud to firma z 30 letnim doświadczeniem na Wrocławskim terenie. Naszymi klientami jest Zarząd Inwestycji Miejskich, Wrocławskie Spółdzielnie Mieszkaniowe i wiele innych Firm i osób prywanych. Zajmujemy się : czyszczenie kanalizacji, instalacje sanitarne, inspekcje video, sieci kanalizacyjne, pojazd typu wuko wrocław, instalacje c.o., ciepłownicze preizolowane. Pogotowie kanalizacyjne wrocław - Ziębud zaprasza do skorzystania z naszych usług. Nasze nowe WUKO to sprzęt o parametrach 300 atm! Zapraszamy do skorzystania z pogotowia kanalizacyjnego Ziębud.

 • Lokalizacja wycieków wody

  Firma Ziębud zakupiła najnowocześniejszy sprzęt Firmy Radiodetection do lokalizacji wycieków wody z rur wodociągowych i od dzisiaj jesteśmy gotowi pomóc Państwu w trudnych przypadkach awaryjnych. Kiedy wodomierz kręci się jak szalony, nabija wysokie rachunki a na terenie Państwa posesji nie widać powierzchniowo wycieku wody to sygnał żeby zadzwonić do nas 602 48 16 88. Działamy na terenie całej Polski, zapewniamy kompleksowe podejście do każdego tematu, działamy do czasu kiedy wyciek zostanie usunięty. Posiadamy sprzęt zmechanizowany, koparki wielozadaniowe, igłofiltry do obniżania poziomu wód gruntowych a co najważniejsze 30 letnie doświadczenie w tego typu pracach. Nasz korelator jest w stanie namierzać miejsca awarii z dokładnością do 2-3 m jeśli podstawowe warunki techniczne zostaną spełnione.
   
  Awarie kanalizacyjne Wrocław - ZIĘBUD
 • Przyłącza - Roboty Ziemne

  Usuwamy awarie na kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Wykonujemy nowe przyłącza kanalizacyjne, wodociągowe, ciepłownicze. Posiadamy mini-koparki do drobnych robót ziemnych oraz sprzęt ciężki, koparki wielozadaniowe MECALAC 714 MW. Na naszym wyposażeniu są pompy spalinowe do miejscowego obniżania wód gruntowych, szalunki płytowe, słupowe, aluminiowe do prowadzenie bezpiecznie robót ziemnych. Działamy od 1991 roku, mamy doświadczenie do wykonywania prac, referencje w załączeniu. Na wykonane prace udzielamy 10 lat gwarancji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji by doradzić, wycenić, pomóc w sprawnej realizacji zadania.
 • Usuwamy awarie Wod-Kan i c.o.

  To już 30 lat od kiedy usuwamy awarie na sieciach wodno-kanalizacyjnych na terenie Wrocławia. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w budowie sieci zewnętrznych, eksploatujemy, usuwamy awarie. Zapraszamy do współpracy Firmy, Zarządców Nieruchomości, Osoby Prywatne. ZIĘBUD to firma z tradycjami, rodzinna która powstała w 1991 roku. Zobacz zakładkę referencje. Wykonujemy naprawy bezwykopowe kanalizacji, lokalizujemy bezinwazyjnie wycieki na zewnętrznej sieci wodociągowej. Czyszczenie hydrodynamiczne wykonujemy specjalistycznym, nowym, wydajnym pojazdem. Możliwości pojazdu wuko są bardzo duże, zainteresowanych zapraszam do naszej firmy. Kontakt 602 48 16 88
 • Video Inspekcje Kanalizacji

  Monitoring kanalizacji to metoda diagnostyki problemów które zdarzają się w rurach kanalizacyjnych, wodociągowych, technologicznych. Posiadamy kamery samojezdne z pomiarem spadków oraz z 20 krotnym zbliżeniem. Inspkekcje pionów kanalizacyjnych, poziomów pod posadzkowych, przyłącza kanalizacji i kolektory główne do średnicy DN-1200. Lokalizacja problemów to nasza specjalność, zapraszamy do współpracy. Usuwamy awarie metodą bezwykopową z zastosowaniem krótkich rękawów jak również metodą wykopu otwartego, koparką wielozadaniową Mecalac 714 MW.

 • Czyszczenie Kanalizacji - Wuko

  Wuko, czyszczenie kanalizacji sanitarnej wykonujemy specjalistycznymi pojazdami z odzyskiem wodu. Recykling to metoda która obniża koszty związane z czyszczeniem.  Działamy od 1991 roku, posiadamy wysoko wyspecjalizowaną załogą która sprawnie potrafi rozwiązać problemy z kanalizacją. Nasza baza sprzętowa znajduje się się w centrum Wrocławia co jest kluczowe w dojeździe do miejsca awarii. Firma Ziebud to nie tylko awarie, wykonujemy planowane okresowe czyszczenia kanalizacji sanitarnej, czyszczenie kanalizacji deszczowej, obsługa przepompowni ścieków. W przypadku stwierdzenia problemu kanalizacyjnego służymy pomocą w naprawie. Oferujemy również wykonywanie sieci wodociągowych, sieci preizolowanych, kanalizacyjnych. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław, czyszczenie kanalizacji sanitarnej,czyszczenie kanalizacji deszczowej, czyszczenie przy pomocy wuko, serwis przepompowni ścieków.

Firma ZIĘBUD Przyjmie trudne zlecenia, takie których nikt nie chce lub nie potrafi zrobić.

      501 518 249

Przepychanie i udrażnianie rur Wrocław

Udrażnianie rur Wrocław - ZIĘBUD

Firma ZIĘBUD świadczy kompleksowe usługi związane z sieciami kanalizacyjnymi. Zajmujemy się wykonywaniem nowych instalacji z zastosowaniem rur kamionkowych, PVC oraz innych. Duże doświadczenie oraz profesjonalny zespół to gwarancja, że kanalizacja zostanie wykonana w sposób prawidłowy, co zapewni jej bezproblemowe działanie. Nasza firma wykonuje również czyszczenie kanalizacji przy zastosowaniu metody ciśnieniowo-hydrodynamicznej, a także udrażnianie rur. Usługi realizowane są przy użyciu w pełni profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu, co pozwala na sprawne przeprowadzanie prac. Usuwamy także awarie – wideo inspekcja umożliwia nam szybkie poznanie elementów, z jakich zbudowana jest kanalizacja, co przyspiesza naprawę oraz udrażnianie kanalizacji. W przypadku nagłego zgłoszenia staramy się możliwe jak najszybciej dotrzeć do klienta w celu wyeliminowania usterki. Cena udrażniania kanalizacji zależy od zakresu prac do wykonania oraz ich rodzaju - czyszczenie kanalizacji hydrodynamiczne, udrażnianie rur, czyszczenie separatorów to wszystko w firmie ZIĘBUD 602 48 16 88

Udrażnianie i przepychanie rur we Wrocławiu

Problemy z kanalizacją z reguły spowodowane są przez zanieczyszczenia, które zapychają rury odpływowe. Może to dotyczyć zarówno rur pionowych prowadzących wewnątrz budynku, jak i poziomych podziemnych. Sposobem na usunięcie problemu będzie profesjonalne udrażnianie rur. Wrocław i okolice to obszar działalności firmy Ziębud, od wielu lat zajmującej się pracami w zakresie budowy i serwisu instalacji. Dysponujemy sprzętem potrzebnym do przeprowadzenia diagnostyki i usunięcia awarii. Jesteśmy w stanie zastosować technikę ciśnieniową lub mechaniczne udrażnianie rur. Gwarantujemy skuteczność wykonywanych prac i profesjonalizm, dzięki czemu instalacja kanalizacyjna nie zostanie uszkodzona.

Hydrauliczne i mechaniczne udrażnianie rur we Wrocławiu

Czyszczenie kanalizacji pozwalające na jej udrożnienie to proces, który wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu. Najczęściej udrażnianie kanalizacji przeprowadzane jest za pomocą techniki ciśnieniowej, czyli wypychania zanieczyszczeń i zatorów za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem. Urządzenia wtłaczają wodę do kanalizacji, a następnie wyłapują ją i wraz z zanieczyszczeniami wywożą w miejsce składowania. W niektórych przypadkach udrożnienie za pomocą wody pod ciśnieniem okazuje się niewystarczające. Może się zdarzyć, że przyczyną wcale nie jest zator, tylko korzeń lub poruszone masy ziemi. Jeśli chodzi o kompleksowe udrażnianie rur Wrocław może liczyć na naszą profesjonalną pomoc. Prace będzie poprzedzała wizja z wykorzystaniem kamer, które wpuszcza się do wewnątrz kanalizacji. Dzięki nim dokładnie widać, na którym etapie sieci jest problem i co do niego doprowadziło. Żeby uniknąć konieczności wykonywania prac ziemnych potrzebne będzie mechaniczne udrażnianie rur. W firmie Ziębud wykonujemy frezowanie korzeni wchodzących do wewnątrz rur kanalizacyjnych. Dzięki temu uda się ponownie udrożnić odpływ, zapobiec gromadzeniu się ciał stałych i tworzenia zwężeń. Naprawa od wewnątrz sprawia, że nie ma potrzeby prowadzenia uciążliwych prac ziemnych, które w przestrzeni miejskiej mogą być niemożliwe do wykonania.

Po czym poznać, że potrzebne jest czyszczenie kanalizacji?

Czyszczenie kanalizacji we Wrocławiu to najczęściej prace wykonywane doraźnie w sytuacjach awaryjnych. Zapchany odpływ powoduje wydostawanie się wody i nieczystości poza instalację, co z kolei jest widoczne wewnątrz najniżej położonych kondygnacji lub w przebierających studzienkach. Te widoczne objawy to ostatni moment, żeby przeprowadzić przepychanie rur. Wrocław jest miastem mocno zurbanizowanym i nieopanowanie zanieczyszczeń może spowodować szkody także w sąsiednich obiektach. Nie zawsze mechaniczne udrażnianie rur prowadzone jest w ostatniej chwili. Każdy gospodarz odpowiednio wcześniej zauważa niepokojące symptomy, takie jak wolniejsze zbieranie wody. Dlatego udrażnainie - czyszczenie kanalizacji powinno być zlecane co kilka lat lub częściej, jeśli instalacja ma tendencje do zapychania. Co ważne, w przypadku korzeni wrastających w rury frezowanie może być potrzebne kolejny raz po ponownym rozroście rośliny.

Udrażnianie rur we Wrocławiu - Cennik

Dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Rozumiemy, jak istotną kwestią jest sprawna kanalizacja. Wszystkie zlecenia realizujemy w wyznaczonym terminie, podchodząc do każdej sprawy indywidualnie. Jesteśmy po to, by Państwu doradzić, dokonać wyceny, jak i by pomóc w sprawnej realizacji zlecenia – bez względu na to, czy potrzebne jest udrażnianie kanalizacji, czy wykonanie nowego przyłącza lub usunięcie awarii. Ceny udrażniania rur zależne są od wielu czynników. Zamiast cennika oferujemy naszym klientom rzetelną wycenę prac przed przystapieniem do zlecenia. Udrażnianie rur oraz pozostałe usługi świadczymy na terenie Wrocławia i okolic. Usuwamy awarie i przeprowadzamy czyszczenie kanalizacji – wykonujemy to skutecznie, tanio i profesjonalnie. Zachęcamy do współpracy klientów z całego regionu.

< >
Udrażnianie rur Wrocław - ZIĘBUDUdrażnianie rur Wrocław - ZIĘBUDPrzepychanie rur Wrocław - ZIĘBUDPrzepychanie rur Wrocław - ZIĘBUDCzyszczenie kanalizacji Wrocław- ZIĘBUDUdrażnianie rur Wrocław - ZIĘBUDCzyszczenie kanalizacji Wrocław- ZIĘBUD
<
Udrażnianie rur Wrocław - ZIĘBUDUdrażnianie rur Wrocław - ZIĘBUDPrzepychanie rur Wrocław - ZIĘBUDPrzepychanie rur Wrocław - ZIĘBUDCzyszczenie kanalizacji Wrocław- ZIĘBUDUdrażnianie rur Wrocław - ZIĘBUDCzyszczenie kanalizacji Wrocław- ZIĘBUD
>

Partner

Mapa