• ZIĘBUD WROCŁAW

  Firma ZIĘBUD oferuje kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne. Wykonujemy nowe sieci kanalizacyjne w systemie rur kamionkowych, PVC itp. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław - Ziębud to firma z 27 letnim doświadczeniem na Wrocławskim terenie. Naszymi klientami jest Zarząd Inwestycji Miejskich, Wrocławskie Spółdzielnie Mieszkaniowe i wiele innych Firm i osób prywanych. Zajmujemy się : czyszczenie kanalizacji, instalacje sanitarne, inspekcje video, sieci kanalizacyjne, pojazd typu wuko wrocław, instalacje c.o., ciepłownicze preizolowane. Pogotowie kanalizacyjne wrocław - Ziębud zaprasza do skorzystania z naszych usług. 

 • Lokalizacja wycieków wody

  Firma Ziębud zakupiła najnowocześniejszy sprzęt Firmy Radiodetection do lokalizacji wycieków wody z rur wodociągowych i od dzisiaj jesteśmy gotowi pomóc Państwu w trudnych przypadkach awaryjnych. Kiedy wodomierz kręci się jak szalony, nabija wysokie rachunki a na terenie Państwa posesji nie widać powierzchniowo wycieku wody to sygnał żeby zadzwonić do nas 602 48 16 88. Działamy na terenie całej Polski, zapewniamy kompleksowe podejście do każdego tematu, działamy do czasu kiedy wyciek zostanie usunięty. Posiadamy sprzęt zmechanizowany, koparki wielozadaniowe, igłofiltry do obniżania poziomu wód gruntowych a co najważniejsze 30 letnie doświadczenie w tego typu pracach. Nasz korelator jest w stanie namierzać miejsca awarii z dokładnością do 2-3 m jeśli podstawowe warunki techniczne zostaną spełnione.
   
 • Przyłącza - Roboty Ziemne

  Usuwamy awarie na kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Wykonujemy nowe przyłącza kanalizacyjne, wodociągowe, ciepłownicze. Posiadamy mini-koparki do drobnych robót ziemnych oraz sprzęt ciężki, koparki wielozadaniowe MECALAC 714 MW. Na naszym wyposażeniu są pompy spalinowe do miejscowego obniżania wód gruntowych, szalunki płytowe, słupowe, aluminiowe do prowadzenie bezpiecznie robót ziemnych. Działamy od 1991 roku, mamy doświadczenie do wykonywania prac, referencje w załączeniu. Na wykonane prace udzielamy 10 lat gwarancji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji by doradzić, wycenić, pomóc w sprawnej realizacji zadania.
 • Usuwamy awarie Wod-Kan i c.o.

  Firma ZIĘBUD od ponad 25 lat zajmuje się usuwaniem awarii wodno-kanalizacyjnych na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska. Oferuje pełny zakres ochrony przy instalacjach kanalizacji, wodnych, centralnego ogrzewania oraz ciepłowniczych. Usuwamy awarię przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych. Jesteśmy przygotowani do usunięcia każdego problemu związanego z sieciami i instalacjami wodno-kanalizacyjnymi.
 • Video Inspekcje Kanalizacji

  Monitoring kanalizacji to metoda diagnostyki problemów które zdarzają się w rurach kanalizacyjnych, wodociągowych, technologicznych. Posiadamy kamery samojezdne z pomiarem spadków oraz z 20 krotnym zbliżeniem. Inspkekcje pionów kanalizacyjnych, poziomów pod posadzkowych, przyłącza kanalizacji i kolektory główne do średnicy DN-1200. Lokalizacja problemów to nasza specjalność, zapraszamy do współpracy. Usuwamy awarie metodą bezwykopową z zastosowaniem krótkich rękawów jak również metodą wykopu otwartego, koparką wielozadaniową Mecalac 714 MW.

 • Czyszczenie Kanalizacji - Wuko

  Wuko, czyszczenie kanalizacji sanitarnej wykonujemy specjalistycznymi pojazdami z odzyskiem wodu. Recykling to metoda która obniża koszty związane z czyszczeniem.  Działamy od 1991 roku, posiadamy wysoko wyspecjalizowaną załogą która sprawnie potrafi rozwiązać problemy z kanalizacją. Nasza baza sprzętowa znajduje się się w centrum Wrocławia co jest kluczowe w dojeździe do miejsca awarii. Firma Ziebud to nie tylko awarie, wykonujemy planowane okresowe czyszczenia kanalizacji sanitarnej, czyszczenie kanalizacji deszczowej, obsługa przepompowni ścieków. W przypadku stwierdzenia problemu kanalizacyjnego służymy pomocą w naprawie. Oferujemy również wykonywanie sieci wodociągowych, sieci preizolowanych, kanalizacyjnych. 

Uwaga!

Usuwamy awarie wodne, kanalizacyjne, ciepłownicze, wewnętrzne i zewnętrzne. Posiadamy niezbędny sprzęt i wiedzę. 27 lat działamy we Wrocławiu.

Obsługa przepompowni

przepompownia

Obsługa przepompowni Kompleksowa obsługa przepompowni ścieków, którą Państwu oferujemy zapewnia pełne bezpieczeństwo eksploatacji tych obiektów technicznych. Nasze brygady techniczne kilka razy w miesiącu dbają o dobry stan technicznych urządzeń przepompowni.

Firma Ziębud z Wrocławia zapewnia w nagłych przypadkach awaryjnych dojazd do 60 minut od chwili odebrania zgłoszenia. Do całodobowej dyspozycji posiadamy wozy asenizacyjne, specjalistyczne pojazdy typu Wuko, kamery inspekcyjne, pompy spalinowe do przerzucania ścieków.

Wuko

Pojazdy typu Wuko jakimi dysponujemy wyposażone są w nowoczesny system odzysku wody, co przekłada się w pozytywny sposób nie tylko na stan środowiska, ale także na niższy koszt usługi. Czyszczenie przy zastosowaniu metody ciśnieniowo-hydrodynamicznej jest całkowicie bezpieczne i odznacza się dużą skutecznością - pozwala na usunięcie praktycznie wszystkich zanieczyszczeń i osadów. W przypadku nagłych awarii pojazdy typu Wuko mogą szybko do Państwa dotrzeć, umożliwiając tym samym usuniecie usterki w bardzo krótkim czasie.

Zastosowanie pojazdów typu Wuko awarie eliminuje szybko i skutecznie – można polegać na tym rozwiązaniu. Obsługa przepompowni to nie wszystko, co robi nasza firma, wykonujemy roboty inwestycyjne polegające na budowie nowych przepompowni ścieków wraz z osprzętem sterowniczym. Czyścimy hydrodynamicznie sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej na terenie osiedli mieszkaniowych, zakładów pracy, szpitali i wielu innych. Doświadczenie, które posiadamy wraz z precyzyjnie dobranym sprzętem, jakim są np. pojazdy typu Wuko, pozwala nam zdobywać z każdym dniem coraz więcej zadowolonych klientów.
Zapraszamy do współpracy osoby, które cenią sobie wysoką jakość usług połączoną z terminowością i miłą atmosferą podczas realizacji powierzonych nam zadań. Do zobaczenia przy Twojej przepompowni!

Partner