• ZIĘBUD WROCŁAW

  Firma ZIĘBUD oferuje kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne. Wykonujemy nowe sieci kanalizacyjne w systemie rur kamionkowych, PVC itp. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław - Ziębud to firma z 27 letnim doświadczeniem na Wrocławskim terenie. Naszymi klientami jest Zarząd Inwestycji Miejskich, Wrocławskie Spółdzielnie Mieszkaniowe i wiele innych Firm i osób prywanych. Zajmujemy się : czyszczenie kanalizacji, instalacje sanitarne, inspekcje video, sieci kanalizacyjne, pojazd typu wuko wrocław, instalacje c.o., ciepłownicze preizolowane. Pogotowie kanalizacyjne wrocław - Ziębud zaprasza do skorzystania z naszych usług. Nasze nowe WUKO to sprzęt o parametrach 300 atm ! Zapraszamy do skorzystania z pogotowia kanalizacyjnego Ziębud

 • Lokalizacja wycieków wody

  Firma Ziębud zakupiła najnowocześniejszy sprzęt Firmy Radiodetection do lokalizacji wycieków wody z rur wodociągowych i od dzisiaj jesteśmy gotowi pomóc Państwu w trudnych przypadkach awaryjnych. Kiedy wodomierz kręci się jak szalony, nabija wysokie rachunki a na terenie Państwa posesji nie widać powierzchniowo wycieku wody to sygnał żeby zadzwonić do nas 602 48 16 88. Działamy na terenie całej Polski, zapewniamy kompleksowe podejście do każdego tematu, działamy do czasu kiedy wyciek zostanie usunięty. Posiadamy sprzęt zmechanizowany, koparki wielozadaniowe, igłofiltry do obniżania poziomu wód gruntowych a co najważniejsze 30 letnie doświadczenie w tego typu pracach. Nasz korelator jest w stanie namierzać miejsca awarii z dokładnością do 2-3 m jeśli podstawowe warunki techniczne zostaną spełnione.
   
  Lokalizacja wycieków wody
 • Przyłącza - Roboty Ziemne

  Usuwamy awarie na kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Wykonujemy nowe przyłącza kanalizacyjne, wodociągowe, ciepłownicze. Posiadamy mini-koparki do drobnych robót ziemnych oraz sprzęt ciężki, koparki wielozadaniowe MECALAC 714 MW. Na naszym wyposażeniu są pompy spalinowe do miejscowego obniżania wód gruntowych, szalunki płytowe, słupowe, aluminiowe do prowadzenie bezpiecznie robót ziemnych. Działamy od 1991 roku, mamy doświadczenie do wykonywania prac, referencje w załączeniu. Na wykonane prace udzielamy 10 lat gwarancji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji by doradzić, wycenić, pomóc w sprawnej realizacji zadania.
 • Usuwamy awarie Wod-Kan i c.o.

  Firma ZIĘBUD od ponad 25 lat zajmuje się usuwaniem awarii wodno-kanalizacyjnych na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska. Oferuje pełny zakres ochrony przy instalacjach kanalizacji, wodnych, centralnego ogrzewania oraz ciepłowniczych. Usuwamy awarię przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych. Jesteśmy przygotowani do usunięcia każdego problemu związanego z sieciami i instalacjami wodno-kanalizacyjnymi.
  Usuwamy awarie Wod-Kan i c.o.
 • Video Inspekcje Kanalizacji

  Monitoring kanalizacji to metoda diagnostyki problemów które zdarzają się w rurach kanalizacyjnych, wodociągowych, technologicznych. Posiadamy kamery samojezdne z pomiarem spadków oraz z 20 krotnym zbliżeniem. Inspkekcje pionów kanalizacyjnych, poziomów pod posadzkowych, przyłącza kanalizacji i kolektory główne do średnicy DN-1200. Lokalizacja problemów to nasza specjalność, zapraszamy do współpracy. Usuwamy awarie metodą bezwykopową z zastosowaniem krótkich rękawów jak również metodą wykopu otwartego, koparką wielozadaniową Mecalac 714 MW.

  Video inspekcje kanalizacji
 • Czyszczenie Kanalizacji - Wuko

  Wuko, czyszczenie kanalizacji sanitarnej wykonujemy specjalistycznymi pojazdami z odzyskiem wodu. Recykling to metoda która obniża koszty związane z czyszczeniem.  Działamy od 1991 roku, posiadamy wysoko wyspecjalizowaną załogą która sprawnie potrafi rozwiązać problemy z kanalizacją. Nasza baza sprzętowa znajduje się się w centrum Wrocławia co jest kluczowe w dojeździe do miejsca awarii. Firma Ziebud to nie tylko awarie, wykonujemy planowane okresowe czyszczenia kanalizacji sanitarnej, czyszczenie kanalizacji deszczowej, obsługa przepompowni ścieków. W przypadku stwierdzenia problemu kanalizacyjnego służymy pomocą w naprawie. Oferujemy również wykonywanie sieci wodociągowych, sieci preizolowanych, kanalizacyjnych. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław, czyszczenie kanalizacji sanitarnej,czyszczenie kanalizacji deszczowej, czyszczenie przy pomocy wuko, serwis przepompowni ścieków.

Uwaga!

Usuwamy awarie wodne, kanalizacyjne, ciepłownicze, wewnętrzne i zewnętrzne. Posiadamy niezbędny sprzęt i wiedzę. 27 lat działamy we Wrocławiu.

Wideo inspekcje

Nasza firma wykonuje również wideo inspekcje kanalizacji. Rozwiązanie to umożliwia szczegółową analizę stanu eksploatowanej instalacji. Jednym ze wskazań wprowadzenia do rur kamery są często pojawiające się niedrożności przewodów w kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Fachowy monitoring pozwoli ustalić przyczyny nawracania awarii i wypracowanie skutecznego planu ich usunięcia. 

Podczas realizacji zleceń używamy profesjonalnych kamer inspekcyjnych, które umożliwiają weryfikację faktycznego stanu elementów, z których zbudowana jest kanalizacja. Takie działanie pozwala na precyzyjne ustalenie lokalizacji uszkodzeń części lub niedrożności. Kamera wysyła obraz na żywo, co przyczynia się do szybkiego rozpoznania rodzajów zatorów lub innych czynników uniemożliwiających swobodny przepływ ścieków. Jesteśmy w stanie badać także te aspekty wewnętrznej części instalacji, których nie można sprawdzić w sposób tradycyjny, np. spadki przewodów kanalizacyjnych. 

Na czym to polega?

kanalizacja wrocławDo wnętrza kanalizacji wprowadzana jest profesjonalna kamera (samojezdna lub przesuwna), która może poruszać się wewnątrz przewodów. Dzięki rzeczywistemu obrazowi wysyłanemu przez sprzęt monitorujący operator obserwuje i analizuje wyświetlany na monitorze film. Umożliwia to bardzo szczegółową inspekcję każdego odcinka instalacji. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że monitoring instalacji wymaga bardzo dużej wiedzy i doświadczenia. Pracownicy firmy Ziębud z Wrocławia posiadają jednak niezbędne do realizacji usługi kompetencje. Ich wiedza techniczna pozwala na szybkie zlokalizowanie zatorów, uszkodzeń, przerw łączeniowych oraz wielu innych przyczyn awarii. Kompleksowo pomagamy w każdej sytuacji wymagającej interwencji związanej z monitoringiem oraz czyszczeniem instalacji kanalizacyjnej. 

Kiedy warto skontaktować się z nami w celu przeprowadzenia kompleksowej wideoanalizy stanu instalacji?

czyszczenie kanalizacji WrocławMonitoring wewnętrzny kanalizacji znajduje zastosowanie w bardzo wielu sytuacjach. Dzięki niemu można poznać przyczyny niedrożności nie tylko rur odpływowych, ale także fragmentów wentylacji i kominów. Dodatkowym atutem jest fakt, że metoda ta jest bezinwazyjna i bardzo precyzyjna. Bez jej zastosowania znalezienie przyczyn awarii mogłoby wiązać się z koniecznością wymiany komponentów.

Wideo inspekcja sprawdza się także podczas budowy nowych obiektów, między innymi w celu uzupełnienia dokumentacji technicznej. Kamera często jest też używana podczas prac renowacyjnych do oceny, które elementy instalacji powinny zostać wymienione. Wykorzystanie tej metody pozwala na bezinwazyjne, bardzo precyzyjne ustalenie, w którym miejscu znajdują się uszkodzenia oraz zatory.

 

< >
kanalizacja wrocławpogotowie wodno-kanalizacyjne wrocławkanalizacja wrocławpogotowie wodno-kanalizacyjne wrocławkanalizacja wrocławkanalizacja wrocławpogotowie wodno-kanalizacyjne wrocław
<
kanalizacja wrocławpogotowie wodno-kanalizacyjne wrocławkanalizacja wrocławpogotowie wodno-kanalizacyjne wrocławkanalizacja wrocławkanalizacja wrocławpogotowie wodno-kanalizacyjne wrocław
>

Partner