• ZIĘBUD WROCŁAW

  Firma ZIĘBUD oferuje kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne. Wykonujemy nowe sieci kanalizacyjne w systemie rur kamionkowych, PVC itp. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław - Ziębud to firma z 27 letnim doświadczeniem na Wrocławskim terenie. Naszymi klientami jest Zarząd Inwestycji Miejskich, Wrocławskie Spółdzielnie Mieszkaniowe i wiele innych Firm i osób prywanych. Zajmujemy się : czyszczenie kanalizacji, instalacje sanitarne, inspekcje video, sieci kanalizacyjne, pojazd typu wuko wrocław, instalacje c.o., ciepłownicze preizolowane. Pogotowie kanalizacyjne wrocław - Ziębud zaprasza do skorzystania z naszych usług. 

 • Przyłącza - Roboty Ziemne

  Usuwamy awarie na kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Wykonujemy nowe przyłącza kanalizacyjne, wodociągowe, ciepłownicze. Posiadamy mini-koparki do drobnych robót ziemnych oraz sprzęt ciężki, koparki wielozadaniowe MECALAC 714 MW. Na naszym wyposażeniu są pompy spalinowe do miejscowego obniżania wód gruntowych, szalunki płytowe, słupowe, aluminiowe do prowadzenie bezpiecznie robót ziemnych. Działamy od 1991 roku, mamy doświadczenie do wykonywania prac, referencje w załączeniu. Na wykonane prace udzielamy 10 lat gwarancji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji by doradzić, wycenić, pomóc w sprawnej realizacji zadania.
 • Usuwamy awarie Wod-Kan i c.o.

  Firma ZIĘBUD od ponad 25 lat zajmuje się usuwaniem awarii wodno-kanalizacyjnych na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska. Oferuje pełny zakres ochrony przy instalacjach kanalizacji, wodnych, centralnego ogrzewania oraz ciepłowniczych. Usuwamy awarię przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych. Jesteśmy przygotowani do usunięcia każdego problemu związanego z sieciami i instalacjami wodno-kanalizacyjnymi.
 • Video Inspekcje Kanalizacji

  Monitoring kanalizacji to metoda diagnostyki problemów które zdarzają się w rurach kanalizacyjnych, wodociągowych, technologicznych. Posiadamy kamery samojezdne z pomiarem spadków oraz z 20 krotnym zbliżeniem. Inspkekcje pionów kanalizacyjnych, poziomów pod posadzkowych, przyłącza kanalizacji i kolektory główne do średnicy DN-1200. Lokalizacja problemów to nasza specjalność, zapraszamy do współpracy. Usuwamy awarie metodą bezwykopową z zastosowaniem krótkich rękawów jak również metodą wykopu otwartego, koparką wielozadaniową Mecalac 714 MW.

 • Czyszczenie Kanalizacji - Wuko

  Wuko, czyszczenie kanalizacji sanitarnej wykonujemy specjalistycznymi pojazdami z odzyskiem wodu. Recykling to metoda która obniża koszty związane z czyszczeniem.  Działamy od 1991 roku, posiadamy wysoko wyspecjalizowaną załogą która sprawnie potrafi rozwiązać problemy z kanalizacją. Nasza baza sprzętowa znajduje się się w centrum Wrocławia co jest kluczowe w dojeździe do miejsca awarii. Firma Ziebud to nie tylko awarie, wykonujemy planowane okresowe czyszczenia kanalizacji sanitarnej, czyszczenie kanalizacji deszczowej, obsługa przepompowni ścieków. W przypadku stwierdzenia problemu kanalizacyjnego służymy pomocą w naprawie. Oferujemy również wykonywanie sieci wodociągowych, sieci preizolowanych, kanalizacyjnych. 

Uwaga!

Usuwamy awarie wodne, kanalizacyjne, ciepłownicze, wewnętrzne i zewnętrzne. Posiadamy niezbędny sprzęt i wiedzę. 27 lat działamy we Wrocławiu.

Wideo inspekcje

Oferujemy profesjonalne wsparcie dla Klientów, którzy chcieliby szczegółowo przeanalizować stan eksploatowanej przez nich kanalizacji. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które często spotykają się z problemem zatkanych rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej.  Jeśli szukają Państwo skutecznego rozwiązania, warto wykorzystać fachowy monitoring kanalizacji.

Dzięki stosowanym przez nas kamerom inspekcyjnym możliwe jest sprawdzenie jaki jest faktyczny stan elementów kanalizacji, a także precyzyjne zlokalizowanie uszkodzonych części. Podgląd na żywo pozwala zidentyfikować rodzaje zatorów i innych czynników blokujących swobodny przepływ wody. Mierzymy również spadki rur kanalizacyjnych, a także inne techniczne aspekty instalacji wewnętrznej, których nie sposób zlokalizować w sposób tradycyjny. 

Na czym to polega?

kanalizacja wrocławProfesjonalna kamera samojezdna lub przesuwna wpuszczana jest do wnętrza kanalizacji, a następnie przesuwana w jej głąb. Operator może na żywo obserwować i analizować bieżące odcinki instalacji wyświetlane na monitorze połączonym z kamerą. Szczegółowa inspekcja kanalizacji wymaga odpowiedniego doświadczenia i wiedzy technicznej, dzięki czemu możliwe będzie szybkie zlokalizowanie zatorów, przerw w łączeniach, uszkodzeń i innych niekorzystnych czynników.

Pogotowie kanalizacyjne Ziębud z Wrocławia to profesjonalny partner w sprawach niecierpiących zwłoki. Jesteśmy w stanie pomóc w każdej sytuacji awaryjnej związanej z monitoringiem i czyszczeniem kanalizacji.

Kiedy warto skontaktować się z nami w celu przeprowadzenia kompleksowej wideoanalizy stanu instalacji?

czyszczenie kanalizacji WrocławKiedy chcą Państwo poznać przyczyny niedrożności przewodów odpływowych, a także elementów wentylacyjnych i kominowych. Jest to nieinwazyjna metoda wykrywania uszkodzeń na konkretnych odcinkach instalacji. Bez precyzyjnego zlokalizowania awarii konieczne byłoby wymienianie poszczególnych komponentów.

Profesjonalna wideoinspekcja często wymagana jest również przy budowie nowych obiektów. Służy ona między innymi do uzupełnienia dokumentacji budowlanej. Jeszcze częściej filmowanie instalacji od wewnątrz przydaje się w trakcie prac renowacyjnych. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu prac możliwe jest prawidłowe ocenienie czy konieczna jest całościowa wymiana elementów instalacyjnych czy wystarczające okaże się czyszczenie kanalizacji. Bez wykorzystania kamery nie będzie możliwe precyzyjne ustalenie, w którym miejscu znajduje się zator i co to dokładnie jest.

 

< >
kanalizacja wrocławpogotowie wodno-kanalizacyjne wrocławkanalizacja wrocławpogotowie wodno-kanalizacyjne wrocławkanalizacja wrocławkanalizacja wrocławpogotowie wodno-kanalizacyjne wrocław
<
kanalizacja wrocławpogotowie wodno-kanalizacyjne wrocławkanalizacja wrocławpogotowie wodno-kanalizacyjne wrocławkanalizacja wrocławkanalizacja wrocławpogotowie wodno-kanalizacyjne wrocław
>

Partner