• ZIĘBUD WROCŁAW

  Firma ZIĘBUD oferuje kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne. Wykonujemy nowe sieci kanalizacyjne w systemie rur kamionkowych, PVC itp. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław - Ziębud to firma z 30 letnim doświadczeniem na Wrocławskim terenie. Naszymi klientami jest Zarząd Inwestycji Miejskich, Wrocławskie Spółdzielnie Mieszkaniowe i wiele innych Firm i osób prywanych. Zajmujemy się : czyszczenie kanalizacji, instalacje sanitarne, inspekcje video, sieci kanalizacyjne, pojazd typu wuko wrocław, instalacje c.o., ciepłownicze preizolowane. Pogotowie kanalizacyjne wrocław - Ziębud zaprasza do skorzystania z naszych usług. Nasze nowe WUKO to sprzęt o parametrach 300 atm! Zapraszamy do skorzystania z pogotowia kanalizacyjnego Ziębud.

 • Lokalizacja wycieków wody

  Firma Ziębud zakupiła najnowocześniejszy sprzęt Firmy Radiodetection do lokalizacji wycieków wody z rur wodociągowych i od dzisiaj jesteśmy gotowi pomóc Państwu w trudnych przypadkach awaryjnych. Kiedy wodomierz kręci się jak szalony, nabija wysokie rachunki a na terenie Państwa posesji nie widać powierzchniowo wycieku wody to sygnał żeby zadzwonić do nas 602 48 16 88. Działamy na terenie całej Polski, zapewniamy kompleksowe podejście do każdego tematu, działamy do czasu kiedy wyciek zostanie usunięty. Posiadamy sprzęt zmechanizowany, koparki wielozadaniowe, igłofiltry do obniżania poziomu wód gruntowych a co najważniejsze 30 letnie doświadczenie w tego typu pracach. Nasz korelator jest w stanie namierzać miejsca awarii z dokładnością do 2-3 m jeśli podstawowe warunki techniczne zostaną spełnione.
   
  Awarie kanalizacyjne Wrocław - ZIĘBUD
 • Przyłącza - Roboty Ziemne

  Usuwamy awarie na kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Wykonujemy nowe przyłącza kanalizacyjne, wodociągowe, ciepłownicze. Posiadamy mini-koparki do drobnych robót ziemnych oraz sprzęt ciężki, koparki wielozadaniowe MECALAC 714 MW. Na naszym wyposażeniu są pompy spalinowe do miejscowego obniżania wód gruntowych, szalunki płytowe, słupowe, aluminiowe do prowadzenie bezpiecznie robót ziemnych. Działamy od 1991 roku, mamy doświadczenie do wykonywania prac, referencje w załączeniu. Na wykonane prace udzielamy 10 lat gwarancji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji by doradzić, wycenić, pomóc w sprawnej realizacji zadania.
 • Usuwamy awarie Wod-Kan i c.o.

  To już 30 lat od kiedy usuwamy awarie na sieciach wodno-kanalizacyjnych na terenie Wrocławia. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w budowie sieci zewnętrznych, eksploatujemy, usuwamy awarie. Zapraszamy do współpracy Firmy, Zarządców Nieruchomości, Osoby Prywatne. ZIĘBUD to firma z tradycjami, rodzinna która powstała w 1991 roku. Zobacz zakładkę referencje. Wykonujemy naprawy bezwykopowe kanalizacji, lokalizujemy bezinwazyjnie wycieki na zewnętrznej sieci wodociągowej. Czyszczenie hydrodynamiczne wykonujemy specjalistycznym, nowym, wydajnym pojazdem. Możliwości pojazdu wuko są bardzo duże, zainteresowanych zapraszam do naszej firmy. Kontakt 602 48 16 88
 • Video Inspekcje Kanalizacji

  Monitoring kanalizacji to metoda diagnostyki problemów które zdarzają się w rurach kanalizacyjnych, wodociągowych, technologicznych. Posiadamy kamery samojezdne z pomiarem spadków oraz z 20 krotnym zbliżeniem. Inspkekcje pionów kanalizacyjnych, poziomów pod posadzkowych, przyłącza kanalizacji i kolektory główne do średnicy DN-1200. Lokalizacja problemów to nasza specjalność, zapraszamy do współpracy. Usuwamy awarie metodą bezwykopową z zastosowaniem krótkich rękawów jak również metodą wykopu otwartego, koparką wielozadaniową Mecalac 714 MW.

 • Czyszczenie Kanalizacji - Wuko

  Wuko, czyszczenie kanalizacji sanitarnej wykonujemy specjalistycznymi pojazdami z odzyskiem wodu. Recykling to metoda która obniża koszty związane z czyszczeniem.  Działamy od 1991 roku, posiadamy wysoko wyspecjalizowaną załogą która sprawnie potrafi rozwiązać problemy z kanalizacją. Nasza baza sprzętowa znajduje się się w centrum Wrocławia co jest kluczowe w dojeździe do miejsca awarii. Firma Ziebud to nie tylko awarie, wykonujemy planowane okresowe czyszczenia kanalizacji sanitarnej, czyszczenie kanalizacji deszczowej, obsługa przepompowni ścieków. W przypadku stwierdzenia problemu kanalizacyjnego służymy pomocą w naprawie. Oferujemy również wykonywanie sieci wodociągowych, sieci preizolowanych, kanalizacyjnych. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław, czyszczenie kanalizacji sanitarnej,czyszczenie kanalizacji deszczowej, czyszczenie przy pomocy wuko, serwis przepompowni ścieków.

Firma ZIĘBUD rok założenia 1991

Przyjmujemy zlecenia z branży wodno-kanalizacyjnej, ciepłowniczej. Kanalizacja, woda, przepompownie, przewierty, czyszczenie kanalizacji, naprawy bezwykopowe, sieci ciepłownicze, awarie, roboty planowane, trudne tematy to nasza specjalność.

Wuko - Wrocław ZIĘBUD

WUKO Wrocław – ciśnieniowe przepychanie rur

Niedrożne rury to jeden z największych problemów w instalacjach kanalizacyjnych. Choć nowoczesne materiały, takie jak tworzywa sztuczne wykorzystywane do budowy instalacji, mają gładkie ściany, czasem może zdarzyć się w nich zator. Znacznie większym problemem są rury stalowe, w których korozja powoduje zmniejszenie średnicy przepływu. To prowadzi do spowolnienia odprowadzania wody z urządzeń sanitarnych, a nawet jej całkowitego zatrzymania. Umieszczanie instalacji w niedostępnych miejscach budynku i układanie rur pod ziemią utrudnia serwisowanie. Dlatego często jedynym rozwiązaniem będzie przepychanie rur pod ciśnieniem. Metoda pozwala na niemal całkowite oczyszczenie wewnętrznych rur instalacyjnych. W firmie Ziębud dysponujemy sprzętem i umiejętnościami, które pozwalają na sprawne i bezpieczne przeprowadzenie prac. Czyszczenie WUKO we Wrocławiu prowadzimy w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych czy w obrębie obiektów ogólnodostępnych. Usługi WUKO, czyszczenie rur i udrażnianie to jedna z dziedzin działalności firmy. Mamy doświadczenie zarówno w remontach i serwisowaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych, jak i ich budowie. To pozwala na sprawniejsze wykonywanie prac i daje naszym pracownikom ogromną skuteczność. Usługi realizujemy na terenie całego miasta i w okolicach po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu.

 

Wuko Wrocław - ZIĘBUD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak przeprowadza się czyszczenie metodą WUKO?

Choć skrót WUKO pochodzi od zakładu produkującego pojazdy asenizacyjne, obecnie całkowicie kojarzony jest właśnie z przepychaniem rur pod ciśnieniem. Ta metoda polega na wtłaczaniu wody do instalacji odprowadzania nieczystości. Płyn trafia do obiegu pod ciśnieniem około 100 Bar, dzięki czemu przylegające do ścian nieczystości są wypłukiwane. Metoda uznawana jest za ekologiczną i całkowicie skuteczną. Do kanalizacji nie wprowadza się środków biobójczych ani sprężyn, które mogłyby porysować tworzywo. Po prawidłowym przeprowadzeniu wszystkich prac wewnętrzna średnica rur jest taka sama jak po montażu instalacji. Nie ma też ryzyka zalania pomieszczenia, ponieważ cała wpuszczona woda wydostaje się do kanalizacji. Czyszczenie WUKO zawsze rozpoczyna się od zlokalizowania miejsca zatoru. To pozwala na wprowadzenie rury w odpowiednie miejsce i skuteczne wypłukanie nieczystości. Problem może pojawić się w pionowej części odpływu, pomiędzy mieszkaniem a główną instalacją komunalną. Innym miejscem powstawania zatoru mogą być załamania na rurach biegnących pod powierzchnią ziemi. Wówczas prace będą prowadzone przez okno wizyjne. Strumień wody i jej ciśnienie są zawsze tak dobierane, żeby było to w pełni bezpieczne dla instalacji kanalizacyjnej.

Kiedy potrzebne będzie czyszczenie rur?

Usługi WUKO Wrocław najczęściej są konieczne przy zauważalnej zmianie w prędkości odprowadzania nieczystości. Tak zwany czop zapychający rurę może powstać nagle w momencie, kiedy w kanalizacji znajdzie się nieodpowiednie ciało stałe. Najczęściej są to artykuły higieniczne, nierozpuszczalny papier toaletowy czy nieprzetworzone owoce. Wówczas oznaką powstawania zatoru będzie wybijanie nieczystości do urządzeń sanitarnych w najniższych kondygnacjach. Jedynym sposobem na ich udrożnienie bez przeprowadzania kosztownego remontu będzie właśnie czyszczenie WUKO. Zator niekoniecznie musi całkowicie zablokować odpływ. Trudno zauważyć, że woda wolniej schodzi z instalacji, ponieważ zwężenie rur pojawia się powoli. Dlatego co pewien czas warto skorzystać z usług WUKO. Czyszczenie rur we Wrocławiu dobrze będzie przeprowadzać także w obiektach kulturalnych, centrach handlowych czy obiektach administracyjnych. Wielu użytkowników nie jest w stanie ocenić, czy drożność kanalizacji jest słabsza, a awaria może mieć opłakane skutki.

Usługi WUKO – nasz sprzęt

Pojazdy typu Wuko jakimi dysponujemy wyposażone są w nowoczesny system odzysku wody, co przekłada się w pozytywny sposób nie tylko na stan środowiska, ale także na niższy koszt usługi. Czyszczenie przy zastosowaniu metody ciśnieniowo-hydrodynamicznej jest całkowicie bezpieczne i odznacza się dużą skutecznością - pozwala na usunięcie praktycznie wszystkich zanieczyszczeń i osadów. W przypadku nagłych awarii pojazdy typu Wuko mogą szybko do Państwa dotrzeć, umożliwiając tym samym usuniecie usterki w bardzo krótkim czasie. Zastosowanie pojazdów typu Wuko eliminuje szybko i skutecznie wszelkie awarie. Obsługa przepompowni to nie wszystko, co robi nasza firma, wykonujemy roboty inwestycyjne polegające na budowie nowych przepompowni ścieków wraz z osprzętem sterowniczym. Czyścimy hydrodynamicznie sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej na terenie osiedli mieszkaniowych, zakładów pracy, szpitali i wielu innych. Doświadczenie, które posiadamy wraz z precyzyjnie dobranym sprzętem, jakim są np. pojazdy typu Wuko, pozwala nam zdobywać z każdym dniem coraz więcej zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy osoby, które cenią sobie wysoką jakość usług połączoną z terminowością i miłą atmosferą podczas realizacji powierzonych nam zadań. Do zobaczenia przy Twojej przepompowni.

< >
Wuko Wrocław - pracownicyWuko Wrocław - ZIĘBUD - zleceniaWuko Wrocław - ZIĘBUD - flotaWuko Wrocław - ZIĘBUD - pojazdWuko Wrocław - ZIĘBUD - flotaWuko Wrocław - ZIĘBUD - pojazd
<
Wuko Wrocław - pracownicyWuko Wrocław - ZIĘBUD - zleceniaWuko Wrocław - ZIĘBUD - flotaWuko Wrocław - ZIĘBUD - pojazdWuko Wrocław - ZIĘBUD - flotaWuko Wrocław - ZIĘBUD - pojazd
>

Partner

Mapa